fbpx
Viešbutis "15th Avenue" Gedimino pr. 15 Vilnius, Lietuva

Apie mus

„15th Avenue" – viešbutis Vilniaus centre

Naujas, jaukus, šeimai priklausantis 15 kambarių viešbutis „15th Avenue” įsikūręs Vilniaus centre, Gedimino prospekte. Iš daugelio kambarių atsiveria vaizdas į Gedimino prospektą, kiti – į ramų vidinį kiemą.

Viešbutis įsikūręs itin patogioje vietoje, norint aplankyti žymiausias ir gražiausias Vilniaus miesto vietas. Vos kelios minutės pėsčiomis nuo pagrindinių sostinės lankytinų vietų, tokių kaip Gedimino pilis, Katedros aikštė, Lietuvos Nacionalinis Operos ir Baleto teatras, Kongresų rūmai, Nacionalinis dramos teatras.

Vilniaus miesto centras yra puikus pasirinkimas keliautojams, besidomintiems šiomis veiklomis: bažnyčiomis, istorija ir architektūra. Viešbučio „15th Avenue” apylinkėse gausu kavinių, restoranų, naktinių klubų, barų ir įvairiausių parduotuvių.

Viešbutį iš oro uosto ar į jį galite pasiekti viešuoju transportu ar taksi.

Stilinguose viešbučio kambariuose rasite individualaus valdymo oro kondicionierius, plokščiaekranius televizorius, nemokamą bevielį internetą, seifus.

Kiekviename viešbučio kambaryje rasite arbatinukus ir galėsite pasimėgauti šiltu arbatos ar kavos puodeliu. Visuose kambariuose yra dušo kambariai ir jūsų patogumui plaukų džiovintuvai.

Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros paslaugomis.

Populiariausi kambariai

Vienvietis kambarys

Vienvietis kambarys

Lovų1
Daugiausia svečių2
Belaidis internetas („WiFi")Taip
Pusryčiai(papildomai)
Daugiau informacijos
Klasikinis dvivietis kambarys

Klasikinis dvivietis

Lovų1
Daugiausia svečių2
Belaidis internetas („WiFi")Taip
Pusryčiai(papildomai)
Daugiau informacijos

Informacija apie Vilniaus miestą

Vilnius – Lietuvos Respublikos sostinė, administracinis, kultūrinis, politinis, verslo centras. Čia dirba Prezidentas, Seimas, Vyriausybė, Aukščiausiasis Teismas, įsikūrusios diplomatinės tarnybos, švietimo, kultūros, mokslo, gydymo įstaigos, bankai.

Gyventojai: 526 356, etninė sudėtis: lietuviai 59.4%, lenkai 23%, rusai 10.3%, kiti 7.3%

Teritorija: miesto plotas – apie 400 kvadratinių kilometrų. 20,2% yra užstatyta, o likusi dalis yra želdiniai (43,9%) ir vandenys (2,1%).

UŽDARYTI